گفتگو با کارشناسان
پهن باند موبایل (Mobile Broadband)

شبکه پهن باند موبایل (Mobile Broadband)

امروزه شبکه جهانی ارتباطی اینترنت، به شاهرگ اصلی حیات کسب و کار‌ها تبدیل شده است و همین امر اهمیت دسترسی به این شبکه را در هر زمان و مکان و با کیفیت مطلوب، چندین برابر می‌کند. رایتل با ارائه اینترنت نسل‌‌های جدید مخابراتی ویژه سازمان‌‌ها، امکان اتصال به اینترنت پر سرعت، حتی ‌در حین حرکت را فراهم نموده است. با استفاده از این سرویس امکان دسترسی همزمان به مکالمات صوتی و اتصال به شبکه اینترنت به همراه کنترل هزینه‌ها از طریق استفاده از بسته‌های اینترنتی مقرون به صرفه، وجود دارد.

قابلیت‌ها

دسترسی به شبکه اینترنت پر سرعت همراه در هر زمان و مکان

اتصال به شبکه اینترنت در حین مکالمه صوتی

ارسال فایل‌های صوتی، تصویری و ویدئویی‌‌

استفاده از بسته‌های حجمی و زمانی متفاوت‌

استفاده در تجهیزات مختلف ارتباطی همچون تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر خانگی از طریق مودم دانگل و رای فای

مزایا

افزایش بهره‌وری: با استفاده از اینترنت پر سرعت سازمانی رایتل، کارکنان سازمان‌ها می‌توانند همواره در دسترس باشند. از این رو مدیریت مداوم زمان و منابع انسانی، بهره‌وری کسب و کار‌ها تغییر قابل توجهی خواهد داشت.

امکان جابجایی: مزیت عمده و مشخص این سرویس قابلیت جابجایی آن است و برای استفاده از اینترنت و یا خدمات سازمانی دیگر نیاز به شبکه ثابت اینترنت نیست. استفاده از فناوری‌‌هایی چون وای فای و یا وایمکس از لحاظ قابلیت جابجایی محدودیت‌هایی را به همراه دارد ولی با استفاده از سرویس اینترنت پرسرعت سازمان امکان اتصال به اینترنت در هر مکان و زمان، حتی در حال حرکت وجود دارد.

انعطاف‌پذیری: تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها با استفاده از تعداد بی شمار برنامه‌های کاربردی به سادگی امکان اتصال به وب، پست الکترونیکی، نرم افزارهای سازمانی و شبکه IT سازمان‌ها را فراهم می‌آورند، به کمک این سرویس، ابزارهای مذکور به بهترین گزینه برای افزایش کارآیی در کسب و کار تبدیل می‌شوند.

✔ جهت اشتراک سرویس با بخش فروش تجاری از طریق ایمیل B2Bsales@rightel.ir تماس حاصل نمایید و یا فرم ثبت سفارش سرویس را از اینجا تکمیل نمایید.